B170PW05 V3

| Panel Model | B170PW05 V3 |
|---|---|
| Značka panelu | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,17.0 inch, 1440×900 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena B170PW05 V3 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 367.2×229.5 mm |
| Tvar tvaru | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| povrch | |
| kontrastný pomer | |
| Farby zobrazenia | 262K (6-bit) |
| Doba odozvy | |
| Pozorovací uhol | |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | 1 pcs CCFL |
| Rozhranie signálu | LVDS (2 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad AUO B170PW05 V3.
AUO B170PW05 V3 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre AUO B170PW05 V3 pdf list alebo podrobné špecifikácie AUO B170PW05 V3 alebo iných AUO LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora AUO B170PW05 V3 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
AUO B170PW05 V3 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre AUO B170PW05 V3 pdf list alebo podrobné špecifikácie AUO B170PW05 V3 alebo iných AUO LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora AUO B170PW05 V3 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "B170PW05 V3"
- AUO B170PW05 V3
- Datasheet B170PW05 V3
- Obrázok B170PW05 V3
- Cena B170PW05 V3
- Distribútor B170PW05 V3

